Ремонт Мікрохвильовок (Київ)

СВЧ печьМайстерня здійснює недорогий ремонт мікрохвильовок у Києві з виїздом майстра додому. Проводимо ремонт мікрохвильових печей будь-якої складності, всіх марок та моделей. Офіційна гарантія на виконані роботи та комплектуючі на строк до 12 місяців.

Щоб замовити ремонт мікрохвильовки, залишайте заявку за допомогою форми "зворотній дзвінок" на сайті. Майстер з ремонту мікрохвильових печей передзвонить вам протягом 20 хвилин та надасть безкоштовну телефонну консультацію. Також ви зможете домовитись на зручний час візиту майстра.

Виклик майстра: (067) 130 64-22

  1. Зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами та повідомте марку техніки. Вказувати модель немає потреби.
  2. Опишіть проблеми в роботі (напр. іскріння в камері, піч не гріє).

За попередньо наданими даними, оператор повідомить вам прогноз загальної вартості ремонту мікрохвильовки. Тривалість ремонтних робіт становить в середньому не більше 30 хв. Наша сервіс служба виконує також ремонт вбудованих мікрохвильових печей та комбінованих приладів.

Як відбувається ремонт на дому:

  • Виїзд майстра за вказаною адресою;
  • Проведення діагностики несправності;
  • Виконання ремонтних робіт;
  • Перевірка відремонтованої мікрохвильовки;
  • Надання гарантій та рекомендацій щодо правильного використання побутової техніки.

У випадку, якщо вашій мікрохвильовій печі потрібний ремонт в умовах майстерні, ми безкоштовно надамо вам в користування нашу мікрохвильову піч на час проведення ремонту.

Ціни на ремонт мікрохвильових печей:

Найменування робітЦіна грн.
Виїзд та діагностика (оплачується лише у разі відмови від ремонту)
100 грн.
Ремонт елементів електричного кола
від 80
Заміна лампочок, замків, механічні несправності
від 90
Заміна двигуна тарілки (мото-редуктора)
від 100
Заміна магнетрону
від 450
Заміна високовольтного трансформатора
від 400
Заміна високовольтного конденсатора, фьюз діода, запобіжника від 250
Ремонт кнопок, панелі сенсорного керування
від 250
Заміна пластини-розсіювача та ковпачка магнетрону
від 190
Заміна та налаштування системи мікроперемикачів
від 250
Ремонт модуля керування
350-600
Відновлення внутрішнього покриття камери, реставрація емалі від 250

*Ціни вказані з урахуванням вартості робіт та запчастин. Детальніше дізнатись скільки коштує ремонт мікрохвильовки можна по телефону, вказаному на сайті.

Вузька спеціалізація дозволяє нам якісно та оперативно проводити сервісний ремонт мікрохвильовок на дому в Києві, всіх брендів та виробників, незалежно від складності та характеру несправності.

Ми працюємо щодня з 8:00 до 19:00 без вихідних. Субота та Неділя робочі дні.

Якщо ваша мікрохвильова піч не гріє, іскрить, не вмикається або з нею інші неполадки - просто зателефонуйте нам і наші фахівці відремонтують її в максимально короткі терміни.

Майстерня здійснює ремонт мікрохвильових печей, сервіс та обслуговування в усіх районах Києва: Оболонь, Мінський, Виноградар, Нивки, Святошин, Академмістечко , Борщагівка, Солом'янський, Печерськ, Лук'янівка, Центр, Караваєві дачі, Лівий берег, Позняки, Харківський масив, Березняки, Дарниця, Деснянський, Троєщина, Лісовий масив.

Часті питання:

Скільки коштує виклик майстра? Виїзд майстра додому та діагностика несправності – 100 грн. у разі проведення ремонту – безкоштовно.

Чи можна підвезти мікрохвильову піч у майстерню? Ми виконуємо як виїзний ремонт вдома, так і стаціонарний в умовах майстерні.
Ви можете підвезти мікрохвильову піч до нас у майстерню за адресою: м. Київ, вул. Полярна 19. Перед приїздом обов'язково погодьте час вашого візиту з майстром по телефону.

Рекомендації щодо використання мікрохвильової печі:

Слід пам'ятати, що в умовах дотримання правил експлуатації та належного догляду за побутовим приладом, ремонту мікрохвильовки можна уникнути.

  • Насамперед необхідно стежити за внутрішньою поверхнею мікрохвильової печі - вона повинна бути чистою і без жирових плям. Обов'язково регулярно чистіть поверхню внутрішньої камери. Не допускайте потрапляння бризок від їжі на поверхню камери. Закривайте ємності для приготування власної кришкою. Як варіант накривайте їх паперовим рушником. Після чистки печі протріть всі поверхні насухо. Вмикати пічку в мережу можна лише після того, як вона повністю висохла, інакше вас може уразити струмом, а мікрохвильовій печі знадобиться ремонт.
  • Часто до поломокпризводить робота "в холостому режимі" при відсутності всередині продуктів. В результаті ламається магнетрон, ремонт якого є доволі дорогим.
  • Не кладіть всередину камери яйця та щільно закриті ємності, оскільки при перегріві вони можуть вибухнути та пошкодити обшивку внутрішньої камери. Ушкоджену побутову техніку використовувати небезпечно. Продукти зі шкіркою (яблука, сосиски тощо) теж можуть вибухнути, тому перед розігрівом проколіть у них оболонку. Для кожного продукту використовуйте відповідний режим приготування.